Naujienos

"Stipriausi Lietuvoje 2022"

Jau dvyliktus metus kredito biuras "Creditinfo" patikimoms Lietuvos įmonėms suteikia sertifikatus - "Stipriausi Lietuvoje".
Sertifikatas patvirtina, kad įmonės ekonominė būklė ir finansiniai rezultatai yra geri, ji laiku moka mokesčius, punktualiai atsiskaito su verslo partneriais ir darbuotojais. Sertifikatas suteikiamas tik gerą verslo reputaciją turinčioms bendrovėms, prisidedančioms prie Lietuvos ekonomikos augimo ir sąžiningos verslo kultūros puoselėjimo.

UAB "BODESA" atitiko visus "Creditinfo" keliamus reikalavimus ir gavo "Stipriausi Lietuvoje 2022" sertifikatą.

"Bodesa" – tarp Lietuvos verslo lyderių geriausiųjų

„Verslo žinių“ iniciatyva ketvirtą kartą pristatytas rinkimų „Lietuvos verslo lyderiai 500“ (LVL 500) reitingas, kuriame didžiosios šalies bendrovės įvertintos atsižvelgiant į jų verslo augimą, veiklos efektyvumą, naudą darbuotojams, skaidrumą ir indėlį ugdant verslo visuomenę komunikuojant savo patirtį.

Reitinguojant įmones, „Verslo žinios“ išskyrė keturias kriterijų grupes, kurioms priskiriami rodikliai bei jų reikšmės nulėmė galutinį balą ir vietą LVL 500 reitinge. Šios keturios grupės: dydis (pajamos, pelnas), efektyvumas (pelningumas, pelnas vienam darbuotojui), augimas (metinis pajamų ir pelno pokytis) bei socialinė vertė (atlyginimai, matomumas). Įvertinus visus šiuos kriterijus 2022 metų „Lietuvos verslo lyderiai 500“ sąraše „Bodesa“ užėmė 370 vietą – vieną iš aukščiausių plokščiojo stiklo pjaustymo ir apdorojimo tarpe.

Tai yra Bendrovės pripažinimas kaip Lietuvos verslo lyderio, kuris ne tik tvariai bei pelningai vysto didžiausią Lietuvoje verslą, bet ir atsakingai dalijasi laimėjimais su darbuotojais bei visuomene.

Visą „Lietuvos verslo lyderiai 500“ sąrašą galite pamatyti čia.

"Bodesa" ir "Hegla" bendradarbiavimas

2021m. liepos mėnesį UAB Bodesa įsigijo naujausią Hegla ProLam 37 laminuoto stiklo pjovimo sistemą. Pasaulyje yra tik du šie įrenginiai, vienas pas gamintoją, kitą įsigijo UAB Bodesa. ProLam 37 stiklo apdirbimo pramonėje vienas inovatyviausių - laminuotą stiklą pjauna lazerio pagalba taip iki 30 % padidindamas proceso našumą.