Pasirinkite:
atgal

Langų priežiūra

Kiekvienam daiktui reikalinga tam tikra priežiūra. Pateikiame keletą patarimų, kaip geriau prižiūrėti plastikinius langus, kad jie tarnautų ilgai.

Patarimai plastikinių langų priežiūrai:
- Griežtai draudžiama blokuoti langą dedant įvairius daiktus tarp staktos ir varčios. Tokiam tikslui naudokite specialų lango stabdį.
- Stiklą valykite naudojant šiltą vandenį ar specialias priemones ir medvilninę pašluostę. Nenaudokite šiurkščių medžiagų, jokiais būdais nevalykite sauso stiklo.
- Rėmą valykite naudojant šiltą vandenį ar specialų valymo pienelį ir medvilninę pašluostę. Nenaudokite medžiagų, kurių sudėtyje yra tirpiklių, bei aštrių ar šiurkščių medžiagų.
- Reguliariai šalinkite šiukšles, dulkes ar kitas apnašas nuo tarpinių. Žiemai tarpines rekomenduojama sutepti specialia priemone.
- Bent vieną kartą metuose išvalykite ir sutepkite visas judančias lango mechanizmo dalis. Nenaudokite medžiagų, savo sudėtyje turinčių dervų ir/ar rūgšties.
- 2-3 kartus per metus reguliuokite lango prispaudimo laipsnį, kaip nurodyta langų eksploatavimo ir priežiūros instrukcijoje.

UAB „Bodesa“ salonuose galite įsigyti vokišką langų priežiūros komplektą, kurio sudėtyje yra:
- speciali pašluostė rėmui valyti;
- specialus valymo pienelis baltiems rėmams;
- tepalas varstymo mechanizmui;
- pieštukas tarpinėms sutepti.

Svarbu: tinkamai eksploatuojamas ir prižiūrimas langas jums tarnaus kur kas ilgiau bei išlaikys savo savybes, tokias kaip šilumos ar vėjo izoliacija, sadarumas ir pan.

atgal