Pasirinkite:
atgal

Vidaus ir lauko palangės

Plastikinės (PVC) ir laminuoto medžio drožlių (MDP) vidaus palangės

Perkant naujus langus neišvengiamai teks pasikeisti ir lango laukinės pusės palanges. Tai būtina padaryti, nes tinkamai įmontuota lauko palangė apsaugos langą nuo išorės klimato poveikio ir užtikrins lango tinkamą naudojimą bei ilgaamžiškumą. Palangių spalvą galima pritaikyti prie lango spalvos.

Palangės pavyzdys:
Palangės spalva: Balta Auksinis ąžuolas Pelkių ąžuolas Raudonmedis Riešutmedis
Spalvos kodas: --- 2178.001 2052.089 2065.021 2178.007

Plastikinės (PVC) vidaus palangės

Plastikinės (PVC) vidaus palangės ilgai išlaiko formą ir yra itin atsparios šalčiui. Izoliacinės jų savybės pranoksta medį, betoną ar natūralų akmenį. Jos taip pat atsparios saulės spinduliams, mechaniniams pažeidimams, vandeniui ir trinčiai; sunkiai dega, yra lengvai valomos buitiniais valikliais. Plastikinės palangės rekomenduotinos patalpose, kuriose nuolat kaupiasi drėgmė (skalbykloje, vonioje).

Laminuotos medžio drožlių (MDP) vidaus palangės

Laminuotos MDP palangės yra pačios populiariausios, kadangi suteikia pasirinkimo laisvę dėl paviršių tekstūros ir spalvų įvairovės. Šios palangės itin praktiškos, o jų eksploatacija labai patogi. Jos gaminamos iš atsparios drėgmei drožlių plokštės. Ir viršutinė, ir apatinė palangės pusė padengiama 0,5 mm storio aukšto slėgio laminavimo plėvele (HPL) arba dengiamos 1 mm medienos lukštu. Aukštos kokybės laminavimo plėvelė atspari šiluminiam, cheminiam bei mechaniniam poveikiui, todėl šios palangės neblunka, nesideformuoja nuo karščio ir drėgmės. Laminuotos MDP palangės yra pigiausios iš visų palangių rūšių. Šiuo metu dėl patrauklios kainos, puikios išvaizdos ir eksploatacinių savybių šios palangės pačios populiariausios.

 

Cinkuotos skardos ir poliesteriu dengtos lauko palangės

Klientams siūlomos dviejų rūšių lauko palangės:
- cinkuotos skardos lauko palangės;
- poliesteriu dengtos (spalvotos*) skardinės lauko palangės.
* - didelis spalvų pasirinkimas pagal RAL paletę.

Lauko palangių savybės:

- Palangės yra atsparios klimato poveikiui;
- Palangės yra dailios, tvirtos ir ilgaamžės;
- Palangės nerūdija ir nereikalauja ypatingos priežiūros, jų nereikia papildomai dažyti;
- Palangės kraštinės detalės neleidžia lietaus vandeniui skverbtis į sieną.

 

atgal