Pasirinkite:
atgal

Dažnai užduodami klausimai

Laba diena, Noriu Jūsų paklausti kuo skiriasi lenkiški langai nuo vokiškų. Ačiu už atsakymą.

Esminis skirtumas yra kaina. Lenkiški langai pigesni. Tačiau nebutinai pigesni langai yra prastesni arba atvirkščiai. Renkantis langus reikia visada žiūrėti į technines gaminio charakteristikas, atikties deklaracijas ir pan. Pagal kurias būtų galima nustatyti apie gaminio kokybę.

Laba diena noriu paklausti kokios salygos norint pirkti issimoketinai? ar yra pavizdziui pirma ymoka atideti 3 menesiams. ar nereikia pradinio ynaso?

Minimalus pradinis įnašas - 10 proc. nuo pasiūlymo vertės, sumokamas sudarant sutartį. Sekantis mokėjimas - kitą menesį nuo 1 dienos iki 30 dienos. Klientas gali pasirinkti pats. Įmokų atidėjimas negalimas.

kiek kainuoja plastikines durys

Kad būtų įmanoma pateikti kainą reiktų žinoti kokios tai durys: lauko, vidaus, ar balkono tipo, taip pat kokio pageidaujate profilio, kokios spalvos, koks turi buti stiklo paketas, gaminio suskirstymas ir pan.. Geriausia butu susisiekiti su Bodesa vadybininkais, kurie mielai pades išsirintki Jums geriausią variantą.

Laba diena. Sakykite prasau kiek laiko uztrunka projekto vykdymas: Nuo lango pasirinkimo ir suderinto uzsakymo (sutartis pasirasoma) iki jo sumontavimo kliento bute? Mane domina balkono durys ir plastikines konstrukcijos langas. Aciu

Viskas priklauso nuo nuo Jūsų pasirinktų langų tipo, spalvos ir t.t.
Baltų langų projektas trunka - 2-3 savaitės, spalvotų langų - 3-6 savaitės.

Kaip optimaliai issirinkti langus kad nepermoketi arba nedamoketi? Visi juk praktiskai vienodi skiriasi tik kaina uz kameras.

Svarbiausi kriterijai yra:
1. Stiklo paketas - minimalaus šilumos laidumo garantas; (Patartina rinktis šiltą 3-jų stiklų paketą su dviem selektyviniais stiklais bei plastikiniais rėmeliais tarp jų, tarpeliai tarp stiklų rekomenduojama kad būtų ne mažesni kaip 10 mm).
2. Apkaustai - saugumas nuo ilgapirščių, varstymo komfortabilumas (būtina, kad langas turėtų varčios kėlimo mechanizmą, mikroventiliacijos sistemą).
3. Profilis ir plieno armuotė - kokybiškas plastikas, tvirtas plieno profilis apsaugos nuo susikraipymo, įvairių kliuvimų (rinktis kuo platesnį lango rėmą 7 - 9cm, kurių išorinių sienelių storis būtų ne mažiau kaip 3mm, o armuotė uždaro stačiakampio kontūro ne plonesnė nei 1.5mm) Vadovaudamiesi šiais kriterijeis, bei būtinai konsultuojantis su Bodesa specialistais garantuojame, jog rasime kiekvienu atveju Jums geriausią ir tinkamiausią sprendimą.

atgal